Послуги

Web-студія Indigo надає послуги зі створення сайтів від «А» до «Я» — від ідеї до запуску проекту в роботу.
Ми орієнтовані на результат, співпрацюючи з нами, ви зможете у цьому переконатися.
послуги з розробки сайтів

Послуги з розробки сайтів

професійне створення сайтів
Професійне створення сайтів web-студією починається із постановки задачі. Перед тим, як ви вирішите, що вам необхідно розробити сайт, варто визначитися з цілями та функціями, які він має виконувати. Чітко поставлені цілі та задачі, дозволяють зробити ресурс ефективним інструментом в довгостроковій перспективі. Всі створені нами сайти відрізняються індивідуальністю стилю, нетривіальною концепцією та зручністю користування.

Створення сайту-візитівки
Створення корпоративного сайту
Створення інтернет-магазину
подивитися портфоліо
технічна підтримка сайту

Технічна підтримка

розміщення сайту на сервері, доменне ім’я
Після надання послуг розробки сайту необхідно розмістити його на сервері та викупити для нього доменне ім’я. Ми є офіційним реселером національного реєстратора доменних імен imena.ua, а також партнером компанії Mirohost. Крім того, для сайту необхідна технічна підтримка, яка дає можливість Вам, як замовнику, не перейматися проблемами, пов’язаними із можливими збоями у роботі сайту.
адміністрування сайту

Контент підтримка

послуги контент-менеджера
Якщо у вашій компанії немає співробітника, який би займався адмініструванням сайту, додаванням та оновленням інформації на ньому, Indigo може запропонувати для вас послуги контент-менеджера. Ваш персональний помічник буде стежити за тим, щоб сайт оновлювався актуальною інформацією. Це важливий момент не тільки для відвідувачів сайту, а також для індексації сайту пошуковими системами.
створення лого

Розробка логотипу

дизайн логотипу
Дизайн логотипу є основою фірмового стилю, що містить в собі максимум смислового та візуального навантаження. Логотип здатний значно вплинути на лояльність аудиторії до компанії. Маючи своє лого, ви зможете провести ефективну рекламну кампанію в ЗМІ, розробити поліграфічні матеріали та сувеніри, створити POS-матеріали. Якісний та професійно виконаний логотип підвищить популярність вашої фірми та продукції.
подивитися портфоліо
разробка фірмового стилю

Створення фірмового стилю

дизайн фірмового стилю
Фірмовий стиль — один з головних маркетингових інструментів будь-якої сучасної компанії. Створення фірмового стилю поєднує в собі розробку певних графічних елементів та шрифтів. Мета розробки стилю — пізнаваність бренду, створення позитивного образу компанії, зміцнення іміджу. Довірте дизайн фірмового стилю нашій студії, і ви залишитеся задоволені результатом.
подивитися портфоліо