Пошукова оптимізація сайту

SEO оптимізація

Як підвищити ефективність
інтернет-проекту?

Оптимізація сайту — це процес його адаптації під пошукові системи, робота над контентом і комфортом використання ресурсу. Пошукова оптимізація здійснюється для зростання ефективності сайту та досягнення тих цілей і завдань, які ставить перед проектом власник.

Такими завданнями можуть бути: продаж, представницька функція, налагодження зворотного зв’язку з клієнтами.

Робота над якістю ресурсу
Робота над зручністю ресурсу і якістю контенту
Налаштування зворотного зв'язку
Налагодження механізму зворотного зв’язку
Нерідко під поняттям «оптимізація» розуміють лише просування сайту під ключові позиції в пошуковій видачі по певних запитах. Чому це не цілком правильно? Тому що саме потрапляння в ТОП — дуже важливий фактор, який вплине на відвідуваність ресурсу, проте це лише один з етапів на шляху до поставленої мети. Сам по собі він не вирішить всіх завдань бізнес-проекту.Це тільки перший важливий крок на шляху до успішності проекту. Адже після того як відвідувач потрапив на сайт, його необхідно зацікавити, утримати, переконати та підштовхнути до певних дій. В іншому випадку, не порахувавши сайт корисним для себе, користувач просто піде, нічого не зробивши.

Види SEO оптимізації сайтів

Внутрішня SEO оптимізація сайту

Внутрішня оптимізація

Це оптимізація структури та контенту сайту: на цьому етапі пишуться оригінальні тексти, заповнюються теги, проводиться робота з ключовими словами, перелінковка сторінок, робота з меню та картою ресурсу.
До переліку робіт із внутрішної оптимізації входять:
1
створення семантичного ядра для сайту — ключовий етап, тому що від правильності його складання буде залежати ефективність подальших дій по просуванню ресурсу;
2
робота з наявним контентом, його аналіз, вибір сторінок і запитів для просування;
3
створення нового контенту, який містить ключові фрази і повинен буде привернути увагу користувачів, а також робота зі структурою контенту;
4
робота з мета-тегами: додавання та виправлення даних. Оскільки пошукові системи приділяють мета-тегами велику увагу і використовують їх для формування фрагментів — це ще одна чудова можливість «підняти» ресурс у пошуковій видачі та залучити нових відвідувачів;
5
робота з внутрішньої перелінковкою;
6
оптимізація навігації по сайту — сучасний користувач вельми лінивий, тому комфорт сильно впливає на його лояльність і, в кінцевому рахунку, — на конверсію;
7
оптимізація коду сайту, яка може істотно вплинути на швидкість завантаження сторінок і ранжування сайту в пошукових системах.
Зовнішня оптимізація web сайту

Зовнішня оптимізація

Це комплекс дій, спрямованих на отримання зовнішніх посилань на сайт: реєстрація в каталогах і обмін посиланнями з ресурсами схожої тематики.Це дуже корисно для успішного просування ресурсу, тому що пошукові системи віддають перевагу сайтам, на які посилаються інші, проте слід знати міру і обережність. По-перше, має значення «якість» ресурсів, які розміщують посилання. По-друге, все добре в міру: різкий приріст числа посилань на сайт, особливо молодий, може дати зворотний ефект і послужити причиною санкцій з боку пошукових систем.В ідеальному варіанті за результатами SEO оптимізації web сайту під пошукові системи ресурс відповідає певним вимогам пошукових систем, займає досить високі місця в пошуковій видачі по запитах і стає привабливим в очах користувачів, які приходять на нього.

Замовити послуги оптимізації інтернет сайту

Деякі власники сайтів намагаються самостійно прописати ключові слова і мета-теги, вважаючи, що таким чином їх сайт буде успішно просуватися. Але якісна оптимізація сайтів під пошукові системи вимагає детального аналізу і постійного моніторингу ключових запитів. Такі послуги можуть надати лише професійні SEO-оптимізатори.Якщо саме зараз ви перебуваєте в пошуках кваліфікованої компанії та бажаєте замовити оптимізацію сайту в Києві — ми до ваших послуг!