Наповнення сайту контентом

Наповнення сайту

Ми змусимо тексти працювати на вас

Написання текстів для сайту дуже непроста і трудомістка задача. Комерційні статті необхідно писати з урахуванням ключових запитів, тому в цій справі краще довіритися професійним копирайтерам. Адже контент повинен бути цікавим, актуальним, грамотним і унікальним.

Чому так важливий унікальний контент

Написання контенту для сайту
Унікальний контент — це саме те, що люблять пошукові системи
І навпаки — не унікальний контент вони дуже не вітають, особливо якщо «помічають» його на молодих сайтах. І чим частіше контент оновлюється, тим більше шансів, що пошукова система «полюбить» ресурс і буде піднімати його в пошуковій видачі за певними запитами, які використовувалися в текстах в якості ключових слів.
Наповнення сайтів корисним контентом
Корисний контент буде залучати та утримувати користувачів
Вашим потенційним клієнтам зовсім не цікаво бачити на цільових сайтах одні й ті ж статті: вони хочуть дізнаватися нове, отримувати доступ до цікавої і унікальної інформаціі. Користувач запам’ятає саме той сайт, який дасть йому таку можливість. А черговий сайт, що пропонує в десятий раз прочитати НЕ унікальну статтю, користувач закриє і не запам’ятає. Цілком закономірно.

Наповнення сайту контентом

Написання тексту
Написання тексту на сайт з нуля — копірайтинг.
Якісний рерайт
Рерайтинг статей.
Написання новин
Написання новин.
Тексти для рекламних банерів
Тексти для рекламних банерів.
Редагування текстів
Стилістичні правки і редагування текстів.

Які функції повинен виконувати контент

1
Продає. Прочитавши текст, клієнт повинен вибрати саме вашу компанію. Тому важливо через контент описати всі достоїнства і вигідні пропозиції, які допоможуть розбудити і зацікавити в людині бажання купити товар або скористатися послугою.
2
Просуваючу. Без текстів просування сайту в пошукових системах неможливо. Грамотний SEO-контент допоможе піднятися вашому сайту в першу десятку пошукових систем.
3
Інформативну. Тексти на сайті повинні містити цікаву та актуальну інформацію про вашу компанію, товари і послуги. Людина, що зайшла на ваш сайт, повинен отримати ту інформацію, за якою він сюди звернувся.

Як часто необхідно оновлювати контент

Послуги по наповненню сайту
Інформація на сайті повинна оновлюватися регулярно. Ваш ресурс повинен бути «живим» — огляди, новини, акції. Пам’ятайте, ваш сайт — це віртуальна компанія в Інтернеті, тому приділяйте трохи часу написанню новини або цікавої оглядової статті щодо вашої тематики. Або передайте свої побажання нам, а ми оформимо вашу новину в гарний грамотний текст.

Замовити наповнення сайту

Довіривши контент справжнім майстрам своєї справи, ви отримаєте якісні, грамотні тексти, які будуть працювати на вас. Зв’яжіться з нашими менеджерами і дізнайтеся більш детальну інформацію про послугу наповнення сайтів контентом.