Ціни на просування сайтів

Ціна розкрутки сайту

Вартість просування

Це одне з перших питань, яке цікавить клієнта. Чітко визначену цифру сказати неможливо, так як ціноутворення складається зі статичних і динамічних факторів.

Як відбувається просування

Перший етап
Перший етап
На першому етапі складається семантичне ядро, а також розробляється структура майбутнього сайту з урахуванням usability, сайт наповнюється контентом, оптимізатори проводять роботи над тегами та текстами, виконують внутрішню перелінковку.
Другий етап
Другий етап
На другому етапі виконується зовнішня оптимізація, проводиться робота із факторами поведінки і профілем посилань, аналізуються результати розкрутки з метою збільшення позицій сайту в ПС, а також для збільшення відвідуваності та зростання продажів.
Третий этап
Третій етап
Підтримка та поліпшення досягнутих результатів, включає в себе всі перераховані вище дії. Їх порядок здійснення визначають за результатами поновлення видачі пошукових систем, зростанням або зниженням конкурентності, а також зміною алгоритмів ранжування.

Вартість просування сайту — фактори формування

Тематика сайту

Тематика сайту, що просувається

Тема веб-сайту визначає рівень конкурентного середовища. Якщо ваш сайт відноситься до групи висококонкурентних напрямків, за якими вже ведеться просування великої кількості ресурсів, то фінансові витрати будуть доволі високими.
Внешние ссылки

Якість і кількість зовнішніх посилань

Один з етапів просування сайту — це закупівля посилальної маси. І тут важливо, щоб зовнішні посилання були якісними. Добути такі посилання коштує досить дорого, тим більше, що вони потрібні у великій кількості. Це ще один фактор, що впливає на вартість розкрутки сайту.
Вік сайту

Вік сайту

Безумовно, ціна просування сайту залежить від терміну його існування — чим більше вік ресурсу, тим нижча вартість.
На підставі цих основних факторів і формуються ціни на розкрутку сайтів. У цю вартість входить покупка посилань й оплата SEO-фахівця, веб-майстру, копірайтеру, програмісту, контент-менеджеру.
Важливо пам'ятати
Важливо пам’ятати, що при досягненні попадання сайту в ТОП-10 важливо продовжувати вести роботу над просуванням для підтримки високих результатів.