Slide background
Збільшіть продажі!
Slide background
Збільште
відвідуваність сайту
Slide background
Підвищіть
впізнаваність бренду
Продвижение веб сайтов в Киеве
Просування
сайтів
Розкрутка сайту відкриває нові можливості для вашого бізнесу. Комплексна робота з просування дозволить вашій компанії бути в ТОП видачі пошукових систем.
Контекстная реклама
Контекстна
реклама
Контекстна реклама дозволить в найкоротші терміни показати рекламні оголошення зацікавленої аудиторії й з перших днів запуску отримувати нових клієнтів.

 

Створення та розробка сайтів
СТВОРЕННЯ
САЙТІВ
Сайт — обличчя компанії в Інтернеті. Завдяки йому, ви підвищите впізнаваність бренду, торгової марки і знайдете нових клієнтів. Ми створюємо сайти, які будуть працювати на вас.

 

Ефективна розкрутка сайтів

Просування сайту, Київ
Просування сайту в Києві зробить
компанію відомою
У вас є сайт — однак відвідувачів немає, продажі не ростуть, звернень мінімум. Чому так відбувається? Все просто — ваш сайт не розкручений в пошукових системах. На сьогодні просування в інтернеті є найдієвішим способом залучення цільових відвідувачів і збільшення зростання продажів.

Indigo — команда досвідчених і кваліфікованих фахівців в області розробки і просування web сайтів. Фундамент нашої діяльності ґрунтується на професіоналізмі та чітко продуманій стратегії. Завдяки розумінню ключових елементів інтернет-маркетингу, ми розробляємо найбільш ефективні методи розвитку бізнесу клієнта.

Розкрутка сайту в пошукових системах є відмінною можливістю побудувати бізнес з нуля. Грамотний інтернет-маркетинг допоможе вам збільшити продажі з вашого сайту і залучити нових клієнтів.

Комплексне просування сайту

Фахівці нашого агентства приділяють увагу всім деталям, щоб в результаті отримати максимальний ефект.
Побудова плану та визначення основних цілей клієнта

Перший етап полягає в побудові плану та визначенні основних моментів. Клієнт повинен чітко сформулювати, які завдання він ставить перед ресурсом.

Аналіз конкурентів

Побудова плану та визначення основних моментів. Тут важлива взаємодія клієнта і аналітика для більш глибокого вивчення просуваються товарів і послуг.

Комплексний аудит сайтів

Аудит проводиться з метою виявлення недоліків і помилок на сайті. Ми проводимо аналіз сторінок, технічних параметрів і модулів на відповідність офіційним рекомендаціям пошукових систем.

Оновлення дизайну сайту

Даний етап передбачає модернізацію сайту клієнта і його підготовку до просування. Нами створюється нова структура з урахуванням юзабіліті, згідно з якою відбуватиметься розробка проекту.

Наповнення сайту якісним контентом

Для успішної розкрутки сайту в пошукових системах необхідний інформативний якісний контент — це тексти, які будуть описувати вашу діяльність, товари і послуги, а також фото і відеоматеріали.

SEO оптимизация

Фахівці працюють над внутрішньою оптимізацією для поліпшення видимості сайту в пошукових системах. Даний етап є одним з ключових для успішного просування інтернет сайту.

Розкрутка сайту в пошукових системах

Після того, як всі роботи по оптимізації виконані, сайт запускається в просування: ведуться роботи над посилальної масою і збільшенням трафіку.

Оцінка ефективності просування в пошукових системах

Щодня веб-аналітики переглядають результати і надають звіти по позиціях сайту в пошуковій системі. Ми постійно консультуємо наших клієнтів і даємо практичні рекомендації щодо поліпшення рекламної кампанії.

Моніторинг і аналіз результатів
Моніторинг результатів

Комплексний аудит сайту дозволить нам виявити і усунути його слабкі місця. SEO оптимізація значно збільшить видимість сайту в мережі. Веб-аналітика покаже в якому напрямку рухатися далі, а моніторинг результатів допоможе скорегувати стратегію просування.

План робіт над проектом

Комплекс робіт по розкрутці сайтів можна розділити на 2 етапи:

Перший етап розкручування
Перший етап — внутрішня оптимізація всіх сторінок сайту відповідно до вимог пошукових систем. Складання семантичного ядра і розробка структури з урахуванням юзабіліті, наповнення сайту унікальним контентом, оптимізація текстів і МЕТА-тегів, внутрішня перелінковка та інші роботи для поліпшення видимості сайту.
Другий етап просування
Другий етап — зовнішня оптимізація. Комплекс робіт з зовнішніми факторами, які впливають на положення сайту в пошуковій видачі. Робота з посилальним профілем і поведінковими чинниками. Також аналіз та корегування просування, з метою збільшення зростання позицій сайту, відвідуваності і продажів.

Термін розкрутки сайтів в інтернеті

Наскільки давно сайт працює в інтернеті
Вік ресурсу
Якість сайту
Стан сайту
(якість контенту, зовнішня і внутрішня оптимізація)
Конкуренція
Конкуренція
кількість і активність конкурентів
поведінковий фактор
Поведінковий фактор
особливості поведінки цільової аудиторії
На сьогодні, побачити позитивний ефект можна вже за 3 місяці з початку робіт — сайт починає добре індексуватися, запити заходять в топ 100 пошукової видачі. Але топові позиції досягаються набагато складніше і вимагають більше часу — терміни розкрутки залежать від частоти (популярності) запиту і конкуренції з необхідної тематики.

Ефект від просування сайту

Ефект від просування сайтуДіаграма ефективності просування інтернеті
  • значно зростає приплив
    відвідувачів на сайт;
  • збільшується інформованість
    цільової аудиторії про компанію,
    її брендах і продукції;
  • зростає число звернень;
  • збільшується обсяг продажів.

Звітність:

Після старту проекту ви отримуєте доступи до нашої системи моніторингу та аналітики сайту, де будуть відображені всі дані про ефективність проведення рекламної кампанії.

p>Також ви будете отримувати звіти про виконану роботу з коментарями і рекомендаціями SEO-фахівця.

Переваги Індиго

Наші переваги

Власне програмне забезпечення

Власне ПЗ

Ми використовуємо власне програмне забезпечення для аналізу і моніторингу сайтів в пошукових системах.
Пошукове просування виключно білими методами

Безпечне
просування

Наші стратегії розкрутки веб сайту засновані на офіційних рекомендаціях пошукових систем.
Повна SEO оптимізація всього сайту

Повна
оптимізація

Ми оптимізуємо весь сайт в цілому, а не тільки цільові сторінки, що дає додатковий приплив відвідувачів на ваш сайт.

Підхід до роботи

Для нас «індивідуальний підхід» — не просто фраза, а реальна робота. Ми формуємо стратегію пошукового просування сайту індивідуально для кожного проекту. Це дозволяє знаходити найефективніші рішення з урахуванням особливостей ведення вашого бізнесу. За кожним проектом закріплений персональний менеджер, який курирує ваш проект, і інформує вас про виконану роботу по розкрутці сайту в пошукових системах. Вам не обов’язково приїжджати кожен раз в офіс, ми зможемо проконсультувати вас по телефону, e-mail, skype.

Замовити розкрутку сайту в Києві

Ми виконаємо весь комплекс робіт і надасть необхідні послуги для ефективного просування вашого сайту в Україні. Надішліть заявку — ми оперативно зв’яжемося з вами, проведемо аудит сайту і підберемо найбільш цільові запити з вашої тематики.