Розкрутка сайтів в соціальних мережах

Просування у
соціальних мережах

Ефективний метод по залученню
цільової аудиторії

Social Media Optimization (SMO) — комплекс заходів, спрямований на оптимізацію сайту під соціальні мережі. Це ефективний інструмент просування, який допоможе не тільки збільшити трафік, привернути увагу цільової аудиторії до товару чи послуги, а й підвищити впізнаваність бренду.

За рахунок розкрутки сайту в соціальних мережах збільшується приплив цільової аудиторії на сайт, підвищується конверсія — збільшується число відвідувачів, які здійснюють покупку, підписуються на розсилку, беруть участь в акції і т. п.
Підвищуємо довіру користувачів

Довіра користувачів

У соцмережах люди позитивно налаштовані, відкриті для спілкування і сприйняття нової інформації. Тому з ними набагато легше взаємодіяти, ніж на інших майданчиках у мережі: аудиторія, в основному, позитивно сприймає появу нової компанії або продукції, цікавиться новинками, люди охоче вступають у тематичні групи і йдуть на контакт.
Охоплення цільової аудиторії

Охоплення аудиторії

Сьогодні соц. мережі налічують сотні мільйонів користувачів будь-якого віку і різних соціальних статусів: від підлітків і їх батьків до серйозних ділових людей. Це означає, що розкрутка в соц. мережах (SMO-оптимізація) дасть можливість будь-якій компанії охопити саме ту цільову аудиторію, яка максимально зацікавлена в її товарі або послузі.
Швидкий ефект від просування в соціальній мережі

Швидкий ефект

Можливість швидко обмінюватися повідомленнями і миттєво ділитися інформацією з сотнями і тисячами користувачів робить соцмережі відмінним майданчиком для швидкого поширення рекламної інформації про акції, знижки, нові товари або послуги компанії серед її потенційних клієнтів (цільової аудиторії).
Feedback

Ефективний зворотній зв’язок

У соц. мережах представники компанії можуть налагодити спілкування з клієнтами в режимі реального часу, що значно підвищить лояльність і довіру клієнтів до компанії.
Отримавши швидкий контакт з представниками цільової аудиторії, ви збільшите лояльність клієнтів до компанії та її популярність. Задоволені спілкуванням замовники охоче ділитимуться емоціями зі своїми друзями.
Практично для будь-якої організації справедливо наступне: при грамотному просуванні сайту в соціальних мережах компанія, її продукція або послуги стануть більш популярними.

Що таке оптимізація сайту під соціальні мережі

Розкрутка в соціальних мережах (SMO) включає в себе роботу з цільовою аудиторією на вашому сайті, яка в першу чергу повинна «перегукуватися» із соціальною складовою. Це, в основному, поліпшення та зміни, які дозволять користувачам частіше посилатися на сайт, цитувати в блогах і на тематичних форумах. Однако деякі пункти можуть припускати й досить об’ємну роботу з контентом сайту.
Перепост контенту
Сайт повинен бути досить «лінкабельним»
Іншими словами, ми наповнимо його контентом, який викликатиме у користувачів бажання перепостити посилання на ваш сайт. Це можуть бути публікація досліджень, цікаві огляди, рідкісні знімки — все залежить від тематики сайту.
Додавання в закладки
Простота додавання сторінок у закладки
Ми полегшимо користувачам завдання, розмістивши кнопки для швидкого додавання записів в закладки, або для того, щоб вони могли розповісти про ваш сайт своїм друзям. Таким чином, ви отримуєте додаткове зовнішнє посилання на сайт.
Отримання вхідних посилань
Залучення вхідних посилань
Конкурси, акції та інші заходи, що проводяться на різних соціальних майданчиках, забезпечать додатковий приплив посилань на сайт із зовнішніх джерел.
Перераховані вище заходи по просуванню в соц. мережах допоможуть істотно збільшити цитованість сайту та збільшать його популярність серед представників цільової аудиторії.