Інтернет-маркетинг

Що ми можемо зробити для вас?
Всі необхідні послуги інтернет-маркетингу, щоб ваша компанія досягла піку успіху у мережі й утримувала зайняті позиції.
Просування сайтів
Розкрутка сайтів
+
-
Розкрутка сайтів — комплекс заходів, спрямованих на залучення цільової аудиторії. Просування складається з декількох етапів, що включають у себе внутрішню і зовнішню оптимізацію.
Розкрутка в Google
Просування сайту в Google
+
-
Пошукова система Google — монополіст серед користувачів в Україні. На неї припадає велика частка пошукового світового трафіку.
Трафікове просування
Просування по трафіку
+
-
У вас інтернет-магазин, новинний портал або інший великий ресурс? Є можливість просувати його по трафіку, сформувавши для цього ядро з сотень або навіть тисяч запитів. Ефективно, досить швидко і з оплатою тільки за цільовий трафік.
Розкрутка в соц. мережах
Просування в соціальних мережах
+
-
Чудовий спосіб для отримання максимуму лояльності вашої цільової аудиторії. А ще соціальні мережі — «швидкий» інформаційний майданчик з ефективним зворотнім зв’язком.
Управління репутацією в інтернеті
SERM — управління репутацією
+
-
Конкуренти засмучені вашими успіхами і чорнять компанію направо й наліво? Є способи дискредитувати замовні матеріали і повернути собі добру репутацію!
Реклама в інтернеті
Контекстна реклама
+
-
Дешевий і швидкий спосіб залучити на сайт аудиторію, найбільш мотивовану на покупку — показ рекламних оголошень на тематичних порталах і в результатах видачі пошукових систем.
Розкрутка інтернет-магазинів
Просування інтернет-магазинів
+
-
Продаж через інтернет стали невід’ємною частиною ведення комерції. Підвищити впізнаваність бренду, залучити цільових покупців на сайт допоможе розкрутка інтернет-магазину.
Моніторинг сайту
Веб-аналітика
+
-
Моніторимо ресурс, вивчаємо поведінку гостей, визначаємо найбільш ефективні канали трафіку, можливі проблеми з сайтом і особливості поведінки цільової аудиторії. За підсумком отримуємо величезну кількість корисної інформації і можемо вживати заходів щодо поліпшення сайту для більш ефективної роботи.
Аудит в комплексі
Аудит сайту
+
-
Якщо у компанії виникли проблеми з залученням відвідувачів на сайт, рівнем продажів або іншими аспектами роботи ресурсу — аудит сайту дозволить визначити корінь проблем і вжити заходів щодо їх усунення. Аналізуємо контент сайту, його функціонал, технічні особливості.
Аудит оптимизації
SEO-аудит
+
-
Застосовується для проведення детального аналізу сайту і виявлення причин, які заважають йому ранжуватися високо в пошуковій видачі необхідний SEO-аудит.
Аудит зручності користування
Аудит юзабіліті
+
-
Даний вид аналізу проводиться з метою виявлення «прогалин» щодо зручності користування сайтом.
Аудит програмних помилок
Технічний аудит
+
-
Ця послуга необхідна для виявлення помилок на сайті програмного та технічного характеру.
Визначення завдань і цілей клієнта
Формулювання задач і цілей клієнта
+
-
Компанії потрібен сайт — відмінно, ми готові його зробити. Тільки спочатку потрібно чітко визначити: що саме він буде робити, як взаємодіяти з клієнтами, як залучити на сайт представників цільової аудиторії та спонукати їх до виконання певних дій.
Визначення своєї ніші на ринку
Аналіз конкурентного середовища
+
-
Дозволяє визначити місце компанії на ринку, обрати можливі стратегії розвитку, способи виділитися серед конкурентів, а також перейняти деякі цікаві ідеї.
Розробка сайту
Проектування сайту
+
-
Будь-який сайт починається зі структури — детальне опрацювання прототипу дозволить зробити функціональний ресурс.
Оновлення дизайну
Редизайн сайту
+
-
Якщо сайт давно не переживав нічого подібного — будьте впевнені: користувачі вже потроху втрачають до вас інтерес, адже ви не використовуєте маси функціональних можливостей, які з’явилися останнім часом. Редизайн — це можливість зробити ресурс більш сучасним, зручним, корисним, привабливим, а значить — успішним.
Наповнення контентом
Написання контенту
+
-
Вірна дорога до зростання популярності ресурсу в очах пошукових систем і користувачів: чим більше унікальної та корисної інформації, тим охочіше пошукові системи утримують ваш сайт на верхніх позиціях і тим частіше відвідують його клієнти.
Оптимізація за пошуковими запитами
SEO-оптимізація
+
-
Адаптуємо ресурс для зручності пошукових систем і комфорту ваших гостей. Оптимізований сайт стає більш ефективним і популярним, таким чином, краще виконує покладені на нього функції і швидше досягає поставлених завдань.
Запуск сайту в розкрутку
Запуск просування сайту
+
-
Сайт створено — настав час розповісти потенційним покупцям про новий ресурс, показати його вигідні сторони і залучити на сайт як можна більше гостей. Запускаємо просування в пошукових системах, цей спосіб залишається одним з найбільш дієвих у справі популяризації ресурсу.
Оцінка ефективності стратегії просування
Оцінка ефективності розкрутки
+
-
Були проведені масштабні роботи, спрямовані на інформування користувачів про новий сайт і збільшення його популярності серед клієнтів. Настав час оцінити, наскільки дієвими були вжиті заходи та, можливо, скорегувати стратегію.

Послуги просування сайту

З нашою командою ви отримуєте послуги з розкрутки сайту — всебічну підтримку свого проекту на всіх етапах життєвого циклу: від проектування до успішної, стабільної та плідної роботи.