Нерухомість в Чорногорії

logo

statusm.estate

StatusM

Мати нерухомість за кордоном - мрія багатьох. А якщо це ще вілла або квартира в затишному куточку на Адріатичному узбережжі, де можна відпочивати все літо ... Status-M займається продажем і орендою нерухомості в Чорногорії - компанія знає все про життя і відпочинок в цій прекрасній країні.

Завдання і цілі

Нашим завданням було зробити зручний каталог з фільтрами, завдяки якому користувач міг би легко знайти тип нерухомості в тому чи іншому місті Чорногорії. Спокійні кольори сайту не відволікають увагу, а дають зосередитися на головній меті - вибір житла.

monitor

Структура

Структура сайту виконана таким чином, що тут неможливо заплутатися. Використовуючи фільтри, користувач відразу знайде об'єкти, які відповідають його запитам. Крім типу і міста можливе сортування по площі, кількості кімнат, а також за ціною та видом на море. На кожній сторінці об'єкта є галерея, опис, а також форма зворотного зв'язку, щоб миттєво відправити запит в компанію.

maket

Результат

Даний проект цікавий в реалізації, як з функціональної, так і з естетичної точки зору. З каталогом приємно працювати і відразу розумієш, що маєш справу з професійним агентством нерухомості.

maket