Готель Karpatski

logo

Karpatski

www.karpat-ski.com

Готель Karpatski знаходиться на найпопулярнішому гірськолижному курорті України - в Буковелі. Тут є все для гарного проведення відпочинку з родиною або друзями: облаштовані номери, ресторан і сауна.

Завдання і цілі

Перед нами стояло завдання зробити інформативний сайт, який би максимально точно передав настрій готелю - свобода, відпочинок і життєрадісність. Дотримуючись задуманої структурі сайту, ми підібрали загальну стилістику, роблячи акцент на яскравих фото з відпочинку.

phone

Структура

Структура сайту розроблялася з урахуванням подальшого SEO-просування - необхідно було помістити багато інформації, але таким чином, щоб сторінка візуально не була перевантажена текстом. Поділ на блоки і використання великої кількості графіки дозволяє з легкістю знайомитися з важливою інформацією.
maket

Мобільна версія

Для мобільних користувачів нами була розроблена і реалізована окрема версія. Структура побудована таким чином, щоб користувач відразу отримав потрібну інформацію і вчинив дію - подзвонив в готель чи забронював номер онлайн.
phone
phone

Пряме бронювання з сайту

На сайті реалізована опція онлайн-бронювання номера, що дозволяє протягом 5 хвилин зарезервувати номер. Для цього потрібно просто вибрати дати, перевірити наявність номерів, вибрати підходящий і заповнити просту форму. Нам вдалося зробити сайт, який орієнтований на клієнта - інформативний і функціональний!

macs