КАЛЬЯН-БАР
OUT OF TIME

www.vremeni.net.ua

Кальян-бар «Вне времени»

Кальян-бар «Вне времени» - це зона комфорту, де час зупиняється, щоб кожен міг насолодитися ексклюзивним смаком кальяну міксів.

Концепція

Концепція бару і, відповідно, сайту заснована на казці Льюїса Керролла «Аліса в країні чудес». Головний герой тут, правда не сама Аліса, а Гусінь, яка в казці сидить розмірковує про життя та палить кальян.

Задачи и цели

Перед дизайнером стояло завдання створити односторінковий сайт, зайшовши на який відразу стає зрозуміла атмосфера самого закладу. На сайті можна дізнатися про майбутні події, ознайомитися з меню і кальянною картою, подивитися фото, а також забронювати столик в online-режимі.
Замовнику було запропоновано кілька варіантів логотипу. Нам хотілося, щоб він був таким, що запам'ятовується та нескладним.Також нами була реалізована адаптивна верстка, завдяки якій користувач зможе ознайомитися з інформацією про кальян-барі з будь-якого мобільного пристрою.
До слова, фірмовий стиль поліграфічних матеріалів це також справа рук нашого дизайнера. Вже зараз видно, як стильно виглядатимуть візитівки, меню, конверти та бланки.