Готель Fomich

logo

www.hotel-fomich.com.ua

Park Hotel Fomich

Park Hotel Fomich – чудовий готель на гірськолижному курорті Буковель. Зупинившись тут, ви зможете відчути на собі всі принади відпочинку класу люкс. Тут для гостей справжній рай - басейн, вишуканий ресторан, сауна і конференц-зал для проведення бізнес-зустрічей. Ми працювали над сайтом із задоволенням і готові поділитися з вами результатом.

Завдання і цілі

Перед нами стояло завдання зробити інформативний сайт, який би максимально точно передав настрій готелю - свобода, відпочинок і життєрадісність. Дотримуючись задуманої структури сайту, ми підібрали загальну стилістику, роблячи акцент на яскравих фото з відпочинку.

phone

Структура

Так як в подальшому передбачалося SEO-просування і великий обсяг текстової інформації, контент потрібно було розбивати на блоки. Плитковий дизайн з великою кількістю яскравих фото - найкраще рішення для подачі контенту. Окреме спасибі нашому фотографу, який їздив на зйомки і надав відмінні фотоматеріали.

maket

Мобільна версія

З огляду на тенденцію і статистику користувачів мобільним інтернетом, безумовно, необхідна була мобільна версія сайту. Спрощений інтерфейс з можливістю оперативно здійснювати дії - дзвінок в готель чи бронювання номера, це те, чого хоче користувач. І ми задовольнили цю потребу.
phone phone
phone

Пряме бронювання з сайту

Вивчивши інформацію про Park Hotel Fomich, туристу не потрібно шукати систему онлайн-бронювання або дзвонити в готель. Ми впровадили систему, яка дозволяє здійснювати бронювання прямо з сайту самого готелю - без зайвих посередників.

macs